Skip links

Kurumsal

Hakkımızda

1989 yılında HACI KIZIL tarafından Adana’da kurulan firmamız daha sonraki yıllarda Samsun’un Terme ilçesinde şube açarak “yem hammaddeleri tedariki” faaliyetlerine başlamıştır.

Babamız HACI KIZIL Bey’in 2000 yılındaki acı kaybının ardından yönetimi devralan bizler, 2007 yılında, babamızın hayali olan ve projesini bizzat kendisinin hazırladığı çeltik fabrikasını, Türkiye’nin en yüksek çeltik üretimine sahip bölgesinin kalbinde bulunan Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde kurmuş olmanın mutluğunu yaşadık. Bu tarihten itibaren güçlü ve emin adımlarla büyümeyi temel ilke edinen firmamız, sektöründe öncü firmalar arasındaki yerini almıştır.

MİSYONUMUZ

Sağlıklı ve damak tadına yaraşır ürünleri, çevreye saygılı bir şekilde imal etmektir. Gıda güvenliğini en önde tutan konusunda uzman personelimiz ve üstün teknolojimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyata sunmak en başta görevimiz olmaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Küreselleşmenin sınırları kaldırdığı dünyada, üretim teknolojisi ve kalite standartlarını her zaman en yüksek seviyede tutan, özellikle organik ürünleriyle, sektöründe uluslararası düzeyde aranılır bir marka olmaktır.

DEĞERLER

Çalışkanlık, Sorumluk, Adanmışlık, Girişimcilik, ………